Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetinde profesyonel paketleme önde olmak üzere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin 81 iline 7/24 hizmet vermekteyiz. Bir yerden bir yere taşınmak zahmetli bir iştir. Biz Bera Nakliyat firması olarak siz müşterilerimiz için bu zorluğu üstleniyoruz. Açık Kasa, Kapalı Kasa, Onteker, Kamyon, Kamyonet araç organizasyon hizmeti sunmakta olan nakliyat firmamız kaliteli ve uygun nakliyat hizmetlerinden yararlanmanın ayrıcalığını sizlerde yaşayacaksınız. Şehirler arası birçok taşımacılık hizmeti sunmaktadır. 

Adı üstünde şehirler arası kelimesi duyunca bir ilden başka bir ile evden eve nakliyat hizmeti gözünüzün önüne geliyordur. Yanına nakliyat nakliyat kelimesi gelince bir hizmet kolu oluşur.Şehir içi ile şehirler arası hizmetini bir birinden ayırt etmek lazım. Uzaktan belki aynı gözükebilir ama arasında çok fark var. Küçük bir örnekle bile anlaşılıyor eşyalarınızı toplayan arkadaşlarla yeni eve yerleştiren aynı olmuyor. Gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerinde eşyalarınız garanti kapsamında olup zarar görmeden taşınması için gereken özeni göstermekteyiz. Nakliye talep ettiğiniz zaman dilimi göz önünde bulundurularak, eşyanızın miktarına uygun nakliye aracımızı ve gerekli personel sayısını taşıma günü adresinize yönlendirmekteyiz.

Şehirler Arası Nakliyat Paketleme 

Hizmetinin temiz ve titiz çalışma şeklinde yapılması için taşıma öncesi eşyaların güzel bir biçimde paketlenmesi ve ambalajlanması gerekir. Biz şehirlerarası nakliye firması olarak ambalajlamaya ve paketlemeye önem vermekteyiz. Eşyaların ambalajlandığı ambalaj malzemelerimiz kaliteli malzemelerdir. Bizlerin kullandığı ambalajlama malzemelerine hiçbir kir ve yırtık olma ihtimali yoktur. Çünkü Bera nakliyat olarak tek kullanımlık malzemeler kullanmaktayız.

Paketleme taşıma işlemimiz şu şekil gerçekleştirmekteyiz; çamaşır makinası ve bulaşık makinanızın su giriş ve gider hortumları sökülerek baloncuklu poşet ile sarılır. Koltuk takımları, dolaplarınız, sehpalar, buzdolabı, çerçeve ve tablolarınız özenle baloncuklu poşet ile sarılır. Gardırop, dolap ve yatak gibi sökülmesi gereken mobilyalar mobilya ustalarımız tarafından sökülerek her parçası sarılır ve taşımaya hazır hale getirilir. Elektronik eşyalarınızda aynı şekilde paketlenerek taşınma işlemi gerçekleştirilir. Özellikle kırılacak durumda olan önceden kolilemiş mutfak eşyalarınız itina ile taşınır. Bera Nakliyat güvencesiyle tanışın. İletişim sayfamızdan bize ulaşarak, ev taşımayı zahmetli bir iş olmaktan çıkarmanın konforunu yaşayın. İLETİŞİM

Bera Nakliyat güvencesiyle tanışın. Taşımayı zahmetli bir iş olmaktan çıkarmanın konforunu yaşayın.   Çağrı merkezimiz taşımacılık konusundaki her bilgiyi eksiksiz ve sizin tatmin olacağınız şekilde vermektedir. Fiyatları hakkında bilgi ve tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz müşteri temsilcimiz sizlere bir telefon kadar uzaklıktadır. Hemen bizlerin numaralarını arayabilirsiniz. İLETİŞİM

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Şehirler Arası Özel Araç

Şehirler Arası Nakliye