Hakkımızda

Evden eve nakliyat çalışmalarımızda her oda kendi içerisinde ambalajlanır. Bu şekilde araçlara yerleştirilir. Aynı düzen yeni evinize yerleştirilirken de yapılır. Bu şekilde çok daha kısa sürede ve düzenli bir şekilde nakliyat çalışmalarımızı sunmaktayız. Eşyalarınız cinslerine özel bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu şekilde taşınma esnasında olası sarsıntılara karşı emniyetli bir şekilde taşınmaları mümkün olmaktadır. Ofis taşımacılığı çalışmalarımızda da eşyalarınızın paketlenmesi aşamasında ekstra ürünler kullanılabilmektedir. Hava kabarcıkları bulunan plastik ambalaj malzemesinin yanında köpük ya da sünger malzemeler elektronik cihazlar için kullanılabiliyor.

Bazı durumlarda yüksek katlarda asansörlü taşımacılık çalışmalarımız sayesinde eşyalarınızın dar ve biçimsiz merdivenlerden indirilmesinin önüne geçilebiliyor. Bu araçlar sayesinde eşyalarınız evinizin balkon kısımlarında hızlı, sorunsuz ve güvenli biçimde taşıma aracına yüklenebilecektir. Sigortalı taşımacılık çalışmalarımız ile Bera Nakliyat hem şehir içi, hem de şehirler arası yollarda çok daha güvenilir bir şekilde eşyalarınızı taşımanız mümkün olacaktır. Ayrıca tekstil taşımacılıkları için özel aşklı dizaynlara sahip araçlarımız ile maksimum güvenli ve sorunsuz taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Eşyalarınızın yeni adresine varış sürecinin her aşamasını planlayan taşıma ekiplerimiz, en ufak çizikler oluşturmadan eşyalarınızı yeni adreslerine  ulaştırıyor.

PROGRAMIMIZ

İNDİR

NELER YAPARIZ ?

Parsiyel Yük Taşımacılığı

  • Parça Eşya Taşımacılığında Bera Nakliyat  müşterilerinden tam puan almış.Bera Nakliyat parça taşırken kutuya eşyalarımızı yerleştiriyoruz eğer büyük parçaysa ambalajlıyoruz.Bera nakliyat yine her zamanlı gibi güveliğini koymuştur.Güvenli,hızlı ve profesyonel bir ekiple sizlere parça eşya taşımacılığı hizmetini sunmaktayız.Şehir içinakliyatcılardan biri olarak 2000’den beri sizlerin yükünütaşıyoruz.Parça Eşya Taşımacılığı hizmeti talepleriniz için 7/24 bizleri arayabilirsiniz…                      

Evden Eve Nakliyat

İlçeden İlçeye sigortalı evden eve nakliyat firiması, evden eve taşıma şirketi,evden eve nakliyat firmaları, evden eve nakliye ya da adresten adrese ev taşımahizmeti bizde ,güvenli evden eve nakliyat firması arayanlar;o zaman doğru yerdesiniz. Buradan evden eve taşıma hizmeti en uygun fiyatlarla hizmet ediyoruz, kaliteli malzemelerimizi,eşyalarınızı güvenli gidecegi ve hızlı bir şekilde bu hizmeti size sunuyoruz.Güveniniz garanti altındadır ufak bir çizilmeyi sigortamız karşılıyacaktır. Bizşehir içi nakliyatcılardan olarak  yıllardır İstanbul’un güvenli nakliyatçılarından biriyiz.Nakliyat hizmeti  talepleriniz için 7/24 bizleri ulaşabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat

  • Bera Nakliyat,şehir içi nakliyat hizmetini en uygun fiyatı veriyoruz.Şehir içi nakliyatta her hizmetimizde olduğu gibi Tır,Nakliyat Kamyonu,Açık Kasa,Kapalı Kasa,Onteker,Kamyon,Kamyonet araç organizasyon hizmeti sunmakta olan Bera Nakliyat kaliteli ve uygun nakliyat hizmetlerinden yararlanmanın ayrıcalığını sizlerde yaşayacaksınız.Bera Nakliyat‘ın kurulduğu tarihden beri her zaman kaliteli,hızlı,profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktadır.Ofis-Büro-Fuar-Evden Eve Nakliyat-Parça Eşya Taşımacılığı hizmetini şehir içi nakliyatçılardan biri olarak aralarında en uygun fiyatı vermekteyiz Bera Nakliyat her ilçeye ve semte nakliyat hizmeti sumaktayız.Referanslarımız olan siz müşterilerimizden almış olduğumuz güç ile halen bu sektörde şehir içi nakliyat hizmetinde her hizmeti gibi hep en iyisini yapar.