Hakkımızda

Biz Bera Nakliyat olarak sizlere Hakkımızda bilgi vermekteyiz. Evden eve nakliyat çalışmalarımızda her oda kendi içerisinde ambalajlanır. Bu şekilde araçlara yerleştirilir. Aynı düzen yeni evinize yerleştirilirken de yapılır. Bu şekilde çok daha kısa sürede ve düzenli bir şekilde nakliyat çalışmalarımızı sunmaktayız. Eşyalarınız cinslerine özel bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu şekilde taşınma esnasında olası sarsıntılara karşı emniyetli bir şekilde taşınmaları mümkün olmaktadır. Ofis taşımacılığı çalışmalarımızda da eşyalarınızın paketlenmesi aşamasında ekstra ürünler kullanılabilmektedir. Hava kabarcıkları bulunan plastik ambalaj malzemesinin yanında köpük ya da sünger malzemeler elektronik cihazlar için kullanılabiliyor.  

Hakkımızda

Vizyonumuz

Uzakları yakın eden nakliye çalışmalarımız ile sektörünün lider isimlerinden biri olan firmamız, müşteri memnuniyetlerini referans alarak yoluna devam etmektedir. Yenilikleri anında bünyesi içerisinde yön vererek, çözümsüz nakliye talebi kalmaması yönünde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz

Sektörünün öncü isimleri arasında yer alan firmamız, nakliye alanında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar içerisinde olmaktadır. kurulduğumuz günden beri tek amacımız sektörde en iyi firma olmakla birlikte müşterilerimizle ayni şekilde paralel olarak ilerleyen mutlu müşteri portföyü oluşturmaktadır. En önemli amacımız %100 müşteri memnuniyeti kazanmaktır.İLETİŞİM

NELER YAPARIZ ?

Parsiyel Yük Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığında Bera Nakliyat  müşterilerinden tam puan almış. Bera Nakliyat parça taşırken kutuya eşyalarımızı yerleştiriyoruz eğer büyük parçaysa ambalajlıyoruz. Bera nakliyat yine her zamanlı gibi güveliğini koymuştur. Güvenli, hızlı ve profesyonel bir ekiple sizlere parça eşya taşımacılığı hizmetini sunmaktayız. Şehir içi nakliyatçılardan biri olarak 2000’den beri sizlerin yükünü taşıyoruz. Parça Eşya Taşımacılığı hizmeti talepleriniz için 7/24 bizleri arayabilirsiniz…                      

Evden Eve Nakliyat

İlçeden İlçeye sigortalı evden eve nakliyat firması evden eve taşıma şirketi, evden eve nakliyat firmaları, evden eve nakliye ya da adresten adrese ev taşıma hizmeti bizde ,güvenli evden eve nakliyat firması arayanlar;o zaman doğru yerdesiniz. Buradan evden eve taşıma hizmeti en uygun fiyatlarla hizmet ediyoruz, kaliteli malzemelerimizi eşyalarınızı güvenli gideceği ve hızlı bir şekilde bu hizmeti size sunuyoruz. Güveniniz garanti altındadır ufak bir çizilmeyi sigortamız karşılayacaktır. Biz şehir içi nakliyat olarak  yıllardır İstanbul’un güvenli nakliyatçılarından biriyiz. Nakliyat hizmeti  talepleriniz için 7/24 bizleri ulaşabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat

Bera Nakliyat,şehir içi nakliyat hizmetini en uygun fiyatı veriyoruz.Şehir içi nakliyatta her hizmetimizde olduğu gibi Tır, Nakliyat Kamyonu, Açık Kasa, Kapalı Kasa, Onteker, Kamyon, Kamyonet araç organizasyon hizmeti sunmakta olan Bera Nakliyat kaliteli ve uygun nakliyat hizmetlerinden yararlanmanın ayrıcalığını sizlerde yaşayacaksınız. Bera Nakliyat‘ın kurulduğu tarihten beri her zaman kaliteli, hızlı ve profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ofis-Büro-Fuar-Evden Eve Nakliyat-Parça Eşya Taşımacılığı hizmetini şehir içi nakliyatçılardan biri olarak aralarında en uygun fiyatı vermekteyiz Bera Nakliyat her ilçeye ve semte nakliyat hizmeti sumaktayız. Referanslarımız olan siz müşterilerimizden almış olduğumuz güç ile halen bu sektörde şehir içi nakliyat hizmetinde her hizmeti gibi hep en iyisini yapar.