Genel

Şehirler Arası Nakliyat

Bera Nakliyat Türkiye’nin 81 ilçesine aktif olarak hizmet vermektedir. İstanbu’dan yurtiçi diğer tüm il ve ilçelere şehirler arası taşımacılık firması, , şehirler arası nakliyat araç fiyatları, şehirler arası ambar taşıma ya da nakliye hizmeti, ağır yük nakliyat firması arayanlar; doğru adrestesiniz. Yıllardır çalıştıgımız profesyonel kadromuz ile  en uygun ve kaliteli fiyata, titiz ve hızlı bir şekilde devam edeceğiz…Şehirler arası nakliyat firmamız her türlü araç(Açık-Kapalı kamyonet,kamyon,tır.on teker) organizasyonu sunmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık

Eğer siz de nakliye hizmeti alarak evinizi ya da ofisinizi taşımaya karar verdiyseniz, bu konuda güvenilir ve profesyonel hizmet sunan nakliye firması Bera nakliyatı tercih etmelisiniz.Bera Nakliyat sizlere Şehir İçi Nakliyat Hizmetinde Sigortalı Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.Sigortalı eşya taşıma oldukça önemli bir hizmettir. Sizi nakliyatçıdan gelebilecek tüm zararları önleyen sigorta sözleşmesidir.

Ofis,Fuar Ve İşyeri Taşımacılığı

7/24 şehirler arası ofis fuar taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.ofis taşımacılığı çalışmalarımızda da eşyalarınızın paketlenmesi aşamasında ekstra ürünler kullanılabilmektedir. Hava kabarcıkları bulunan plastik ambalaj malzemesinin yanında köpük ya da sünger malzemeler elektronik cihazlar için kullanılabiliyor.

Parça Eşya Taşımacılığı

Şehirler arası parça eşya taşımacılığı hizmetinde parçalarınızı koliye yerleştirerek parçalarınızı uygun arabamıza yerleştirerek  verilen adrese yol alınır.Ve o bölgede istenen yere eşyalarınız indirilir.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firması,sigortalı evden eve taşımacılık firması,evden eve taşımacılık şirketi,evden eve nakliyat,semtten semte evden eve nakliyat ya da adresten adrese evden eve nakliyatçı arıyorsanız işte o zaman doğru adrestesiniz.Bera Nakliyat olarak size en uygun,kaliteli,en seri,en hızlı,en güvenli hizmeti profesyonel ekibimizle sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir